Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej.

Ocena 0/5

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że we wtorek 16 grudnia 2025 roku, odbędzie się wyjazdowe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej.
Posiedzenie będzie miało następujący porządek
•    wizyta w Zespole Placówek Oświatowych w Kozubowie (godz. 8:00)
•    wizyta w Zespole Szkół Nr 1 w Pińczowie (godz. 10:30)

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności