Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Ocena 0/5

Szanowni Państwo, informujemy, że we wtorek 14 listopada 2023 roku, w świetlicy Urzędu Miejskiego przy ul. 3 Maja 10, odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.


Posiedzenie rozpocznie się o godz. 13.15 i będzie miało następujący porządek obrad:


1. Otwarcie posiedzenia.
2. Rozpatrzenie petycji dotyczącej podjęcia przez Radę Miejską uchwały w sprawie wystąpienia do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z petycją o podjęcie inicjatywy ustawodawczej w zakresie nowelizacji ustaw: kodeksu postępowania cywilnego, kodeksu pracy, ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji i innych powiązanych tematycznie.
3. Wypracowanie stanowiska Komisji w w/w sprawie.
4. Zamknięcie posiedzenia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności