Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Ocena 0/5

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 11 grudnia 2023 roku, o godz. 14.00, w świetlicy Urzędu Miejskiego, przy ul. 3 Maja 10, odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Posiedzenie będzie miało następujący porządek:                                                                  

1.     Otwarcie posiedzenia.

2.     Rozpatrzenie skargi na Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów

3.     Rozpatrzenie petycji dotyczącej podjęcia przez Radę Miejską uchwały w sprawie zakazu wykorzystania górotworu pod powierzchnią Gminy dla magazynowania sprężonego CO2 wraz z domieszkami.

4.     Wypracowanie stanowiska Komisji w w/w sprawach.

5.     Zamknięcie posiedzenia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności