5 lat minęło, jak jeden dzień 

Ocena 0/5

W sobotnie popołudnie 25 listopada,  Koło Gospodyń Wiejskich z Unikowa świętowało jubileusz pięciolecia działalności. To jedno z najmłodszych kół w gminie ma na swoim koncie kilka znaczących sukcesów. W tym roku reprezentowały region świętokrzyski na ogólnopolskim konkursie związanym z tradycjami. Panie wykonują piękne wieńce dożynkowe i palmy wielkanocne, angażują się w życie społeczne i kulturalne Miasta i Gminy Pińczów. Za to wszytko serdecznie podziękował im burmistrz Włodzimierz Badurak. "Jesteście Panie żywą wizytówką naszej gminy. Nie szczędzicie czasu na społeczną działalność. Angażujecie się całym sercem w to, co robicie i odnosicie sukcesy. Dziękuję Wam za to" - mówił podczas jubileuszowej uroczystości gospodarz Pińczowa, a wtórował mu przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Woźniak. W urodziwej fecie uczestniczyli także: wicestarosta pińczowski Ryszard Barna, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Kazimierz Klasiński, dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie Marcin Wojniak, radny Marek Sarna, Henryk Szmit z Izby Rolniczej oraz Urszula Sroka -Kurek z pińczowskiego ratusza. Z życzeniami do Unikowa przyjechały także panie z zaprzyjaźnionych KGW z Młodzawy Dziś i Jutro, KGW Szarbkowsko -Chrabkowskie, a także KGW Marzęcin.

uników uników_2 uników_3 uników_4 uników_5 uników_6 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności