Ważne rozmowy w gabinecie burmistrza

Ocena 0/5

Włodzimierz Badurak, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów podjął w swoim gabinecie gości ze Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. Anita Koniusz – Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, zastępca dyrektora Departamentu Turystyki, Sportu i Spraw Zagranicznych Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego Daniel Przybylski, a także kierownik Wydziału Turystyki ŚUM Łukasz Łaganowskmi, poruszyli w rozmowie z gospodarzem gminy temat projektu „Blue Valley – Wiślanym Szlakiem”. Gmina Pińczów jest partnerem tegoż projektu, a zakłada on m.in. Projekt zakłada powstanie sieciowego produktu turystycznego w oparciu o rzekę Wisłę i jej dorzecza, przewiduje także budowę trasy rowerowej, infrastruktury kajakowej oraz infrastruktury kamperowej wzdłuż Wisły i Nidy. W spotkaniu uczestniczyła także wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita oraz pracownice urzędu.

Projekt będzie realizowany gdy uda się uzyskać dofinansowania w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027

potkanie_2 spotkanie 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności