„Aktywny sołtys, silna wieś”

Ocena 0/5

Konferencja pod tym hasłem odbyła się 12 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, a jej celem było podkreślenie działalności sołtysów na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz zwrócenie uwagi na rolę, jaką sołtysi odgrywają w życiu polskiej wsi. Spotkanie zorganizowane przez Renatę Janik, marszałka Województwa Świętokrzyskiego, było także okazją do wyrażenia wdzięczności za społeczne działania prowadzone przez sołtysów.

Gminę Pińczów na konferencji reprezentowała Wioletta Banaś, sołtys z Nowej Zagości, Halina Sobczyk sołtys Starej Zagości, Edward Kwiecień, sołtys z Woli Zagojskiej Dolnej, a także Michał Ryk, naczelnik Wydziału Organizacyjnego z pińczowskiego Urzędu Miejskiego.

oltysikielce 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności