Bieg zakończono, zwycięzców nagrodzono.
Za nami jedenasta edycja Biegu na Grochowiska, a trzecia pod patronatem śp. Andrzeja Dziubińskiego, pińczowskiego regionalisty, nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń młodzieży. W imprezie zorganizowanej przez Urząd Miejski w Pińczowie i Stowarzyszenie Ziemia Pińczowska pobiegło ponad stu zawodników z wielu zakątków naszego kraju. Pogoda sprzyjała, a trasa biegu wiodła przez piękne plenery, nic dziwnego zatem, że uczestnicy zakończyli bieg w znakomitych nastrojach. Na mecie czekała na nich wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita, która w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka pogratulowała wyników i wręczyła puchary. Razem z nią sportowcom gratulowali także: przedstawiciele rodziny pana Andrzeja Dziubińskiego, Marcin Wojniak -dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie, radny Rady Powiatu i jeden z organizatorów imprezy, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Kazimierz Klasiński i Krzysztof Wąsik oraz radna Bogumiła Guza. Każdy biegacz otrzymał także piękny, pamiątkowy medal ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka.
Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy za rok! Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i odsyłamy do szczegółowych wyników XI Biegu na Grochowiska https://www.biegnagrochowiska.pl/about-3...
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!