Biesiada dla Babci i Dziadka

Ocena 0/5

Ciepłe, rodzinne spotkanie odbyło się niedzielnym popołudniem w świetlicy wiejskiej w Podłężu. Biesiada dla Babci i Dziadka była nie tylko okazją do życzeń i pięknych występów artystycznych, ale także do miłych rozmów i integracji w dobrym klimacie. Serdeczności dla seniorów, w imieniu samorządu przekazała także Beata Kita, zastępczyni burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, a na scenie zaprezentowali się najmłodsi mieszkańcy Podłęża. Całość, z dobrą energią i uśmiechem poprowadziła sołtys Monika Atamańczuk. 

Fot. Sołectwo Podłęże

biesiadapoodłęże3 biesiadapodłęże biesiadapodłęże2 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności