Budowa kanalizacji dobiega końca

Ocena 0/5

Realizacja zadania inwestycyjnego p.n. „Poprawa infrastruktury wodno –ściekowej poprzez budowę
kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Pińczów” powoli dobiega końca. Inwestycja, którą realizuje
Gmina Pińczów, obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej o dł. 6,3 km, w miejscowościach Bogucice
Pierwsze i Bogucice Drugie. Poza robotami budowlanymi, w ramach zadania ogłoszono także konkurs
plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Pińczów. Celem konkursu jest przede
wszystkim promocja działań proekologicznych i edukacja w zakresie dbałości o czyste środowisko.
Zadanie dofinansowane zostało z Krajowego Planu Odbudowy I Zwiększania Odporności
INWESTYCJA: B3.1.1. INWESTYCJE W ZRÓWNOWAŻONĄ GOSPODARKĘ WODNO-ŚCIEKOWĄ NA
TERENACH WIEJSKICH
Całkowita wartość inwestycji to 6 470 068,27 zł.
Dofinansowanie wynosi 4 999 026,65 zł.
Wkład własny gminy to kwota 1 471 041,62 zł.
Budowa kanalizacji sanitarnej w Bogucicach Pierwszych i Bogucicach Drugich jest inwestycją długo
wyczekiwaną przez mieszkańców. Jej realizacja znacząco przyczyni się do poprawy komfortu życia
lokalnej społeczności, pomoże także zadbać o środowisko naturalne.

zdjęcie_kanalizacja_Bogucice(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności