Burmistrz uczestniczył w Gminnej Radzie Seniorów

Ocena 0/5

W poniedziałkowe południe 15 czerwca 2026 roku, w Pińczowie odbyło się kolejne posiedzenie Gminnej Rady Seniorów, w którym uczestniczył także burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak i wiceburmistrz Beata Kita. Zebrani omówili bieżące sprawy i najbardziej aktualne problemy dotyczące działalności pińczowskich stowarzyszeń senioralnych. Spotkanie było także doskonałą okazją do przekazania gospodarzowi gminy serdecznych gratulacji w związku z objęciem stanowiska burmistrza. Marcin Wojniak podziękował za miłe słowa i zadeklarował wsparcie inicjatyw i przedsięwzięć podejmowanych przez seniorów.

 burmistrziseniorzy burmistrziseniorzy2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności