Coraz bliżej święta

Ocena 0/5

Przepiękne Jasełka Bożonarodzeniowe odbyły się w Szkole Podstawowej w Brześciu. Uczniowie zaprezentowali licznej widowni wzruszający program artystyczny, ze Świętą Rodziną w roli głównej. Przedstawienie obejrzała nie tylko szkolna społeczność, ale także rodzice uczniów, mieszkańcy Brześcia i okolic, wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita, radni Rady Miejskiej w Pińczowie oraz Agnieszka Strzelec, prezes Fundacji Ekorozwój Ponidzia.

Magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia przybliżyły nam także piękne uroczystości w Przedszkolu nr 1 i nr 2 w Pińczowie, Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Zagości, a także wyjątkowy koncert muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Pińczowie. Tutaj także licznie reprezentowane były władze Miasta i Gminy Pińczów.

Fot. Przedszkole nr 1 w Pińczowie, SP w Zagości, Urząd Miejski

jasełka_4 jasełka_3 jasełka_2 jasełka_5 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności