Dla naszych Milusińskich

Ocena 0/5

Mimo deszczowej aury uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Pińczowie radośnie i kolorowo świętowali Dzień Dziecka. Z samego rana placówkę odwiedził sekretarz Gminy Pińczów Marcin Kozłowski, by w imieniu burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Marcina Wojniaka i wiceburmistrz Beaty Kity, złożyć dzieciom serdeczne życzenia i przekazać słodki prezent. Milusińscy pięknie podziękowali i odwdzięczyli się własnoręcznie wykonanymi upominkami, a potem rozpoczęła się wspaniała zabawa z mnóstwem atrakcji. 

Udane wydarzenia z okazji Dnia Dziecka odbyły się także w Szkole Podstawowej nr2 w Pińczowie, w Skowronnie Górnym i w sołectwie Włochy. 

Fot. Urząd Miejski i Mieszkańcy Gminy Pińczów. 

fstynjedynka festynjedynka2 festynjedynka3 festynjedynka4 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności