Do usłyszenia za rok

Ocena 0/5

Koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Dzierążnia pod batutą dh Roberta Helaka, ukoronował pińczowskie, tegoroczne kolędowanie. W pierwszą niedzielę lutego, w kościele pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pińczowie zgromadziła się liczna widownia, by jeszcze raz połączyć się w bożonarodzeniowej radości. Wydarzenie zorganizowała Gmina Pińczów reprezentowana przez zastępcę burmistrza Beatę Kitę, parafia św. Jana oraz Muzeum Regionalne w Pińczowie. 

Fot. A. Mazurek

ospdzierażnia ospdzierążnia2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności