Dyrektorzy szkół na corocznej naradzie

Ocena 0/5

W poniedziałek 25 sierpnia 2025 roku,  w obiektach Szkoły Podstawowej nr 2 w Pińczowie odbyła się coroczna narada dyrektorów szkół i przedszkoli działających na terenie miasta i gminy Pińczów. Z dyrektorami placówek oświatowych spotkała się Beata Kita, zastępczyni burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Pani wiceburmistrz poprowadziła naradę, a w jednym z punktów spotkania przekazała serdeczne podziękowania na ręce Małgorzaty Krzak, dyrektorki Szkoły Podstawowej w Zagości. Pani Małgorzata Krzak złożyła rezygnację ze stanowiska, a jej miejsce, zgodnie z decyzją Fundacji Ekorozwój Ponidzia - organu prowadzącego szkołę, zajmie od 1 września Wioletta Kocel.
Dalsza część narady upłynęła na rozmowach o przygotowaniu do nadchodzącego roku szkolnego 2025/26.

narada 

narada2 

narada_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności