Dyrektorzy szkół na corocznej naradzie
W poniedziałek 25 sierpnia 2025 roku, w obiektach Szkoły Podstawowej nr 2 w Pińczowie odbyła się coroczna narada dyrektorów szkół i przedszkoli działających na terenie miasta i gminy Pińczów. Z dyrektorami placówek oświatowych spotkała się Beata Kita, zastępczyni burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Pani wiceburmistrz poprowadziła naradę, a w jednym z punktów spotkania przekazała serdeczne podziękowania na ręce Małgorzaty Krzak, dyrektorki Szkoły Podstawowej w Zagości. Pani Małgorzata Krzak złożyła rezygnację ze stanowiska, a jej miejsce, zgodnie z decyzją Fundacji Ekorozwój Ponidzia - organu prowadzącego szkołę, zajmie od 1 września Wioletta Kocel.
Dalsza część narady upłynęła na rozmowach o przygotowaniu do nadchodzącego roku szkolnego 2025/26.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!