Gminny Dzień Seniora w góralskich rytmach. 

Ocena 0/5

Na przemiłe niedzielne popołudnie wszystkich Seniorów zaprosił Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak. W hali sportowej ZS nr 1 w Pińczowie odbył się koncert góralskiej kapeli Ondraszki. Wcześniej, serdeczne życzenia z okazji Gminnego Dnia Seniora zgromadzonym przekazał burmistrz Włodzimierz Badurak i Tomasz Jamka, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego. Do ciepłych słów przyłączyła się Justyna Dziadek, dyrektor Muzeum Regionalnego w Pińczowie oraz Małgorzata Lotko, koordynatorka Klubu Seniora w Pińczowie, a za życzenia, w imieniu Seniorów podziękowała Helena Zielińska. Razem z Seniorkami i Seniorami miłe chwile spędzili także: skarbnik Gminy Pińczów Mirosława Wiśniewska, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Krzysztof Wąsik, radna Marta Łaskawiec, Andrzej Piekoszewski dyrektor Miejsko -Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Paweł Rutkowski, dyrektor ZS nr 1 oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Pińczowie: Urszula Sroka -Kurek, Ewelina Zielińska i Przemysław Fatyga. Od strony technicznej organizację wydarzenia wsparło Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. W drugiej części spotkania odbyła się zabawa taneczna z muzyką zespołu Mirosława Bałagi z Pińczowa.

konceert_6 koncerrt koncert_2(1) koncert_3 koncert_4 koncert_5 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności