Jubileuszowa gala na zakończenie roku akademickiego

Ocena 0/5


Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak uczestniczył w gali wieńczącej
kolejny rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pińczowie. Gospodarz gminy w
życzliwych i serdecznych słowach zwrócił się do studentów -seniorów. "Dziękuję Państwu za
ogromny wkład w społeczno -kulturalne życie naszej gminy. Doceniam i podziwiam Państwa
aktywność, życząc najlepszego zdrowia, pomyślności i realizacji wszystkich zamierzeń, a
pewien jestem, że jest ich wiele" -mówił gratulując jubileuszu 10-lecia UTW. Zakończenie
roku akademickiego swoją obecnością uświetniła także wicemarszałek Województwa
Świętokrzyskiego Renata Janik oraz dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w
Pińczowie Marcin Wojniak. Ciepłe życzenia słuchaczom UTW w Pińczowie przekazali
również studenci Wyższej Szkoły Umiejętności Zawodowych oraz dyrektor Pińczowskiego
Samorządowego Centrum Kultury Iwona Senderowska. Zwieńczeniem gali był pyszny tort i
piękna część artystyczna.
Fot. Alicja Mazurek

gala gala_2 gala_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności