Kajakarze poplynęli po raz siódmy

Ocena 0/5

Kajakarze popłynęli po raz siódmy

Sobotnim, słonecznym przedpołudniem, z Pińczowa do Chrobrza, z nurtem Nidy popłynęło kilkudziesięciu kajakarzy -uczestników VII już Spływu Kajakowego im. Jerzego Głowackiego, zasłużonego wodniaka z Pińczowa. Imprezę cyklicznie organizuje Stowarzyszenie Ziemia Pińczowska i Stowarzyszenie Klub Wodny Kon-Tiki Pińczów, przy wsparciu jednostki OSP Chruścice, pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka. 

Wydarzenie uroczyście zainaugurowała Marta Łaskawiec, przewodnicząca Stowarzyszenia Ziemia Pińczowska, gości powitała także wiceburmistrz Beata Kita, a ratownik skierował do kajakarzy kilka słów o zasadach bezpieczeństwa na wodzie. Warto dodać, że jak co roku, w inauguracji spływu uczestniczyła rodzina pana Jerzego Głowackiego. 

Około godziny czternastej uczestnicy imprezy dopłynęli do Chrobrza, skąd autokarem odjechali do Pińczowa, na tereny klubu Kon-Tiki, gdzie czekał na nich poczęstunek.

kajaki kajaki_2 kajaki_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności