KPO dla kanalizacji

Ocena 0/5

Blisko 5 milionów złotych otrzymała Gmina Pińczów na realizację zadania inwestycyjnego p.n.: „Poprawa infrastruktury wodno-ściekowej poprzez budowę kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Pińczów”. Projekt obejmuje wybudowanie kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Bogucice Pierwsze i Bogucice Drugie, a długość sieci kanalizacji grawitacyjnej wyniesie 6,3 km.
Dofinansowanie pochodzi z Krajowego Programu Odbudowy.
Uroczyste wręczenie umów odbyło się w piątek 23 stycznia 2026 roku, w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach. Beneficjentom gratulowała marszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik, wicemarszałek Grzegorz Socha oraz członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś.
fot. Świętokrzyski Urząd Marszałkowski

marszłakini marszałkini2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności