Kwiaty dla Pań

Ocena 0/5

Przemiła uroczystość odbyła się w Świetlicy Wiejskiej w Szczypcu. Na okoliczność nadchodzącego Dnia Kobiet, w świetlicy zgromadziły się mieszkanki Szczypca i okolic, powitane przez sołtysa Leszka Nogackiego. Gospodarz miejsca oraz przedstawiciele lokalnego samorządu, złożyli Mieszkankom najpiękniejsze życzenia i wręczyli kwiaty. Ciepłe słowa przekazali: przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak, sekretarz Gminy Pińczów Marcin Kozłowski oraz radni Rady Powiatu Pińczowskiego Marcin Wojniak i Andrzej Głogowiec. 

Wszystkiego dobrego Drogie Panie!

Fot. R. Nogacki

szczypiec szyzcpiec_2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności