Liga Firm zakończona

Ocena 0/5

W piątek 16 lutego, zakończyła się X Pińczowska Liga Firm, jubileuszowa impreza ciesząca się dużą popularnością wśród mieszkańców Pińczowa i całego Ponidzia. Organizatorem wydarzenia i fundatorem pięknych pucharów oraz nagród rzeczowych był Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak. Wydarzenie finansowo wsparła także Fundacja Ekorozwój Ponidzia oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z dyrektorem Mirosławem Madejem.

Zwycięzców osobiście nagradzał burmistrz Włodzimierz Badurak, do gratulacji przyłączył się także Krzysztof Dusik, prezes fundacji oraz Michał Klamiński, dyrektor Hali Widowiskowo –Sportowej POKSTiR –partnera ligi. 

„Dziękuję wszystkim, którzy niezmiennie pomagają w organizacji tej imprezy, wielkie dzięki dla lokalnych firm, dla wszystkich drużyn i naszych wiernych kibiców, którzy tworzą emocje i gorącą atmosferę” –podkreśla Łukasz Biały, główny organizator Pińczowskiej Ligi Firm.

„Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w krzewienie aktywnego trybu życia i propagowanie inicjatyw sportowych. Gratulujemy osiągniętych wyników, pięknego ducha walki i rywalizacji fair play” –mówił burmistrz Włodzimierz Badurak do zgromadzonych drużyn.

liga liga_2 liga_3 liga_4 liga_6 liga_7 

Fot. J. Skuza, Sportowy Pińczów

Więcej info już wkrótce na profilu Piłkarski Pińczów

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności