Mikołaj przyjechał motocyklem

Ocena 0/5

Mikołajki były śnieżne i radosne tego roku. Brodaty ulubieniec dzieci odwiedził także Szkołę Podstawową nr 1 w Pińczowie, gdzie powitali go uszczęśliwieni uczniowie i dyrekcja. Z torbą cukierków od burmistrza Włodzimierza Baduraka, przybył także sekretarz Gminy Pińczów Marcin Kozłowski, w podziękowaniu otrzymał od dyrektora Pawła Rutkowskiego piękną kartkę świąteczną wykonaną przez dzieci. Po wspólnej zabawie Mikołaj ruszył w dalszą drogę, w asyście elfów z Wolnej Grupy Motocyklowej Ponidzie i firmy Regesta S.A.

mikolaj_jedynka mikolaj_jedynka_3 mikołaj_jedynka2 

fot. Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności