Miłe spotkanie z okazji Dnia Muzealnika

Ocena 0/5

Pracownicy pińczowskiego Muzeum Regionalnego spotkali się z przedstawicielem lokalnego samorządu. Podziękowania za pełną zaangażowania pracę i serdeczne życzenia przekazała im Beata Kita, pełniąca funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, podkreślając, jak wielkie znaczenie ma dla lokalnej społeczności dbałość o dziedzictwo kulturowe.

muzealnicy 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności