Młodzi artyści powitali wakacje

Ocena 0/5

Dziecięca, niczym nie zmącona radość, pasja i relaks w plenerze. Podopieczni licznych pracowni Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury spotkali się dziś na gościnnych terenach Klubu Kon-Tiki, by w uroczystym klimacie zamknąć sezon Amatorskiego Ruchu Artystycznego i powitać wakacje. Liczne grono najmłodszych mieszkańców Gminy Pińczów i nie tylko, doskonale bawiło się nad zalewem, a szczególnie ciepłe słowa, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, skierowała do wszystkich Beata Kita, wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów. Kochani młodzi artyści! Dziękujemy Wam za ubarwianie naszej codzienności. 

mlodzi młodzi_2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności