Młodzi artyści zakończyli rok

Ocena 0/5

Radość, zabawa, sztuka, rozrywka, integracja - za nami zakończenie roku Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Pogodnym popołudniem, na urokliwych terenach Klubu Wodnego Kon-Tiki zebrały się dzieci i młodzież działające przez cały rok w pracowniach PSCK. Podziękowania za artystyczną aktywność i upiększanie codzienności skierował do młodych burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak oraz dyrektor PSCK Iwona Senderowska, a dopełnieniem wydarzenia były liczne atrakcje dla całych rodzin. Partnerami imprezy był wspomniany już klub Kon -Tiki, Stowarzyszenie Krewcy Ponidzianie oraz Kolorowy Parasol. 

Fot. PSCK

rokkultura rokkultura4 rokkultura3 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności