Młodzi Pińczowianie w reprezentacji regionu

Ocena 0/5

Stanisław Domagała i Julia Ryk –dwójka utalentowanych plastycznie uczniów pińczowskich szkół, została wyróżniona w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.
Na konkurs wpłynęło ogółem blisko sto prac, z czego komisja wybrała 24 najlepsze, a ich autorzy będą reprezentować województwo świętokrzyskie na szczeblu krajowym. W gronie tym znaleźli się także młodzi Pińczowianie.
Stanisław Domagała z Przedszkola nr 3 w Pińczowie zajął I miejsce w grupie przedszkoli. Staś wykonał swoją pracę pod opieką Małgorzaty Bąk.
Julia Ryk jest laureatką V miejsca w grupie klas I –IV. Julka jest uczennicą klasy II SP nr 1 w Pińczowie, a jej praca powstała pod okiem wychowawczyni Sylwii Blicharskiej –Skiby.
Julka i Staś odebrali dyplomy i nagrody z rąk wojewódzkich zwierzchników OSP i PSP. Młodym artystom gratulowali m.in. prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Kielcach dh Mirosław Pawlak oraz zastępca komendanta wojewódzkiego PSP w Kielcach, bryg. Piotr Wieczorek.
We wtorek 31 marca z Julią i Stanisławem, w miejskim ratuszu, spotkał się sekretarz Gminy Pińczów Marcin Kozłowski, który w imieniu pińczowskiego samorządu pogratulował dzieciom pięknych osiągnięć i przekazał nagrody.
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

ospplastyka2 ospplastyka3 

powrót do kategorii
Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności