Młodzi radni podjęli trzy uchwały

Ocena 0/5

W czwartek 5 marca 2026 roku, Młodzieżowa Rada Miejska w Pińczowie spotkała się na swojej drugiej sesji. Najważniejszym punktem obrad było powołanie czterech zespołów, które zajmować się będą ściśle określoną tematyką. Drogą głosowania wyłoniono także szefów tych zespołów.

·         zespół d.s. mediów i promocji (przewodnicząca Oliwia Konewecka)

·         zespół d.s. kultury i edukacji (przewodniczący Jakub Klasiński)

·         zespół d.s. wolontariatu i ekologii (przewodnicząca Anna Włosińska)

·         zespół d.s. sportu, turystyki i rekreacji (przewodnicząca Maja Mazur)

 Trzecia uchwała podjęta podczas czwartkowej sesji młodych radnych dotyczyła regulaminu i organizacji konkursu na Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Pińczowie.

W obradach uczestniczyła pełniąca funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita, sekretarz Gminy Pińczów Marcin Kozłowski oraz wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Pińczowie Marta Łaskawiec.

młodzieżrada2 młodzieżrada3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności