Młodzież szkolna życzy Wesołych Świąt!
Uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Pińczów podzielili się dobrym słowem na Boże Narodzenie. Młodzież, pod opieką dyrektorów i wychowawców odwiedziła ratusz, przekazując na ręce wiceburmistrz Beaty Kity moc serdecznych życzeń i stroiki, które są piękną ozdobą urzędu.
Z wizytą do siedziby władz Miasta i Gminy Pińczów przybyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 w Pińczowie oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Kozubowie i Gackach.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!