Młodzież szkolna życzy Wesołych Świąt!

Ocena 0/5

Uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Pińczów podzielili się dobrym słowem na Boże Narodzenie. Młodzież, pod opieką dyrektorów i wychowawców odwiedziła ratusz, przekazując na ręce wiceburmistrz Beaty Kity moc serdecznych życzeń i stroiki, które są piękną ozdobą urzędu. 

Z wizytą do siedziby władz Miasta i Gminy Pińczów przybyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 w Pińczowie oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Kozubowie i Gackach.

goście(1) goście_2(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności