Na życzenia dla Pań nigdy nie jest za wcześnie. 

Ocena 0/5

Bardzo miła uroczystość odbyła się w remizie OSP w Chruścicach, licznie gromadząc panie ze wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich w Gminie Pińczów. W wydarzeniu uczestniczyła także wiceburmistrz MiG Pińczów Beata Kita, radne Marta Łaskawiec i Bogumiła Guza oraz szefowe gminnych instytucji, Agnieszka Kucybała - dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej, Iwona Senderowska, dyrektor PSCK oraz Justyna Dziadek, dyrektor Muzeum Regionalnego.

Specjalnie dla Pań pińczowscy samorządowcy zaśpiewali gromkie Sto Lat i złożyli serdeczne życzenia. Do ciepłych słów dołączono kwiaty i muzyczne dedykacje w wykonaniu lubianego na Ponidziu Mirosława Bałagi. 

„Drogie Panie, przyjmijcie moc najlepszych życzeń, połączonych z podziękowaniami za wszystko, co robicie dla swoich rodzin, dla naszej gminnej społeczności. Bądźcie zdrowe i cieszcie się każdym dniem. Wszystkiego dobrego” –mówił do zebranych kobiet Włodzimierz Badurak, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów, a do jego słów dołączyli się także: przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak, zastępcy przewodniczącego Krzysztof Wąsik i Kazimierz Klasiński, radni Zdzisław Mider i Marek Skubek oraz prezes PEC Robert Ćwiertnia i dyrektor SZOZ, radny Rady Powiatu w Pińczowie Marcin Wojniak. 

C1 C2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności