Najlepsze życzenia dla Służby Zdrowia

Ocena 0/5

Beata Kita, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Pińczów oraz Zdzisław Woźniak, przewodniczący Rady Miejskiej odwiedzili Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pińczowie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Służby Zdrowia gospodarze gminy złożyli pracownikom służby zdrowia moc serdecznych życzeń, wraz z podziękowaniami za pełną oddania pracę dla dobra drugiego człowieka.

„Zdrowie jest wartością nadrzędną, a Państwo pomagacie nam o nie dbać. Gorąco Wam za to dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego” –mówiła wiceburmistrz Beata Kita przekazując list gratulacyjny na ręce Jolanty Morgaś, dyrektorki SZOZ w Pińczowie.

szoz szoz_2 szoz_3 szoz_4 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności