Najważniejsza jest Rodzina
Pod tym pięknym hasłem, w Szkole Podstawowej w Zagości odbyła się uroczystość dedykowana całym rodzinom. Urocze przedszkolaki i uzdolniona młodzież szkolna zaprezentowali piękny program artystyczny, który niezmiernie ucieszył i wzruszył zgromadzonych rodziców. Pochwał nie szczędziła także Beata Kita, wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów, która w imieniu burmistrza Marcina Wojniaka przekazała zebranym najlepsze życzenia i słodki upominek.
Część artystyczną obejrzeli także nauczyciele, ks. Radosław Sobalkowski i sołtys Zagości Halina Sobczyk, powitani przez dyrektor Wiolettę Kocel.
W drugiej części wydarzenia odbył się radosny piknik z grillem, słodkościami, animacjami i dmuchanym placem zabaw ufundowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów.
Fot. M. Gajos
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!