Napędzamy Świętokrzyskie
Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak serdecznie zaprasza na spotkanie z przedsiębiorcami, pt. „Napędzamy Świętokrzyskie”. Spotkanie odbędzie się w środę 4 października 2023 roku, o godz. 18.00 w sali kominkowej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, przy ul. Piłsudskiego 2a. Głównym punktem spotkania będą rozmowy na temat możliwości rozwoju przedsiębiorczości na terenie regionu świętokrzyskiego, z udziałem mecenasa Pawła Krupy. Zwieńczeniem rozmów będzie koncert skrzypcowy i poczęstunek.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!