Nasza Najpiękniejsza

Ocena 0/5

Agata Kwiecień, pierwsza Wicemiss Polonia 2024, odwiedziła dziś pińczowski ratusz na zaproszenie gospodarzy Miasta i Gminy Pińczów. Burmistrz Włodzimierz Badurak w serdecznych słowach pogratulował naszej Miss ogromnego sukcesu i podziękował za piękną promocję miasta, gminy i całego Ponidzia, wręczając pani Agacie kwiaty i upominek. Do słów burmistrza przyłączyli się pozostali uczestnicy spotkania, starosta Powiatu Pińczowskiego Marcin Wojniak, przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak i wiceburmistrz Beata Kita.  Jedna z najpiękniejszych Polek, niezwykle skromnie opowiedziała o konkursie i emocjach z nim związanych, podziękowała także za wsparcie i życzliwość. W rozmowie uczestniczyła też przedstawicielka organizatorów konkursu piękności oraz Monika Młyńczak, zastępca naczelnika Wydziału Oświaty i Infrastruktury Społecznej w pińczowskim Urzędzie Miejskim. W drugiej części spotkania mili goście i gospodarze udali się na wzgórze św. Anny, by w tych ujmujących okolicznościach przyrody wykonać pamiątkowe fotografie.

Co dalej? Jakie plany na przyszłość ma nasza Najpiękniejsza? Odpowiedzi na to pytanie już niebawem.

Fot. Piotr Czerw

1L8A4826 1L8A4877 1L8A4967 1L8A5008 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności