Nowe oświetlenie w gminie

Ocena 0/5

Lada dzień na terenie Gminy Pińczów rozpocznie się realizacja zadania pn "Poprawa efektywności energetycznej na terenie miasta i gminy Pińczów. Inwestycja obejmuje dostawę i montaż 345 fabrycznie nowych opraw oświetleniowych typu LED. W ramach zadania wykonawca zdemontuje także stare oprawy sodowe. Prace będą kosztować 456 tysięcy 822 złote, a wsparcie finansowe zapewni rządowy program Polski Ład.

Umowę na wykonanie inwestycji podpisał burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak oraz przedstawiciel Zakładu Instalatorstwa Elektrycznego z Leszcz. Zadanie potrwa 10 miesięcy od daty podpisania umowy.

oświetlenie 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności