Odpady segregujesz, drzewko zyskujesz

Ocena 0/5

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Pińczów do udziału w akcji pn. „Odpady segregujesz, drzewko zyskujesz”.  Wydarzenie polega na oddaniu odpadów segregowanych do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, w zamian za otrzymanie drzewka od Lasów Państwowych, Nadleśnictwo Pińczów. Akcja odbywać się będzie 22-26 kwietnia 2024 roku lub do wyczerpania drzewek.

Oddaj segregowane odpady:

-min. 30 puszek aluminiowych lub

-min. 30 opakowań szklanych (butelki, słoiki) lub

-min. 30 butelek typu PET lub

-min. 30 baterii (paluszków) lub

-min 1 kompletny duży sprzęt AGD/RTV (np. pralka, lodówka itp.) lub

-min. 2 kompletne małe sprzęty AGD/RTV (np. żelazko, mikser, toster itp.)

i zyskaj losowo przyznane drzewko. 

Celem inicjatywy jest zwiększenie świadomości proekologicznej wśród mieszkańców miasta i gminy Pińczów, ze szczególnym zwróceniem uwagi na konieczność segregacji odpadów oraz wynikających z tego korzyści jak również o możliwości bezpłatnego oddawania odpadów do PSZOK.

Weź udział w akcji i przygarnij drzewko od Lasów Państwowych!

/szczegóły regulaminu w zakładce „gospodarka odpadami”/

plakat 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności