Opowiedzieli o  Bożym Narodzeniu

Ocena 0/5

Pełne symboliki scenki bożonarodzeniowe, zachwycające układy taneczne i piękne kolędy - wczoraj w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Bogucicach odbyły się Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej. Utalentowanym młodym artystom i zaangażowanym nauczycielom, za pełne ciepłych emocji przedstawienie podziękował Włodzimierz Badurak, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów, przekazując dzieciom słodki upominek. Do słów gospodarza gminy dołączyła się wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Pińczowie Marta Łaskawiec i wiceprzewodniczący Zdzisław Mider. Za obecność i okazaną życzliwość gościom podziękowała dyrektor placówki Sylwia Puchała.

jasełka(1) jasełka_2(1) jasełka_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności