Ostatki dla najmłodszych w Bogucicach

Ocena 0/5

W niedzielę 11 lutego, najmłodsi mieszkańcy Bogucic bawili się na balu ostatkowym. W imprezie, która odbyła się w remizie OSP udział wzięło liczne grono dzieci, które aktywnie uczestniczą w życiu Kościoła. Ministranci, członkowie Scholi i dzieci przygotowujące się do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, bawili się doskonale. Była muzyka i wesołe tańce, nie zabrakło pysznego poczęstunku, a o wszystko zadbał ks. Piotr Zagała. Proboszcz parafii w Bogucicach serdecznie dziękuje prezesowi OSP Kazimierzowi Klasińskiemu za udostępnienie sali, a także rodzicom dzieci za pomoc w organizacji wydarzenia.

bal_bogucice 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności