Parafianie ze Starej Zagości podziękowali za zbiory

Ocena 0/5

Uroczysta msza dożynkowa, w pięknym zabytkowym kościele p.w. św. Jana Chrzciciela odbyła się w samo południe, w niedzielę 14 września. Z wiernymi modlił się proboszcz ks. Radosław Sobalkowski oraz o. Józef z klasztoru na Mirowie. W dożynkowej uroczystości uczestniczyła wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak. Obecni byli także gospodarze Powiatu Pińczowskiego i Gminy Wiślica, jako, że Parafia Zagość obejmuje także kilka podwiślickich miejscowości. 

Dopisały Koła Gospodyń Wiejskich, sołtysi i radni, a po mszy świętej, na placu przy remizie OSP odbyła się dożynkowa zabawa.

zagość_dożynki_3 zagość_dożynki zagość_dożynki_2 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności