Piękna rywalizacja przedszkolaków

Ocena 0/5

Gminny etap IV Świętokrzyskiej Przedszkoliady wzbudził ogromne emocje, zarówno wśród małych zawodników, jak i opiekunów, a także sporej grupy kibiców. Gospodarze nie dali gościom żadnych szans. Ostra rywalizacja pozwoliła wyłonić zwycięzcę - klasę "O" ze Szkoły Podstawowej nr 2 na Grodzisku. Drużyna z Przedszkola nr 3 musiała uznać przewagę rywala, ale nawet ten fakt nie zepsuł dobrej zabawy. Zwycięska drużyna, pod koniec listopada weźmie udział w powiatowych eliminacjach IV Świętokrzyskiej Przedszkoliady. 

Organizatorem etapu gminnego była Szkoła Podstawowa nr 2 w Pińczowie, a w uroczystym otwarciu zawodów uczestniczyła wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita. Zastępczyni gospodarza gminy, razem z dyrektorem Mirosławem Madejem i wicedyrektor Izabellą Piątek, życzyła dzieciom dobrej zabawy i mnóstwa pozytywnych emocji.

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał Wojciech Tęcza, a o sprawną organizację zadbały wychowawczynie grup. 

Wszystkim dzieciom gratulujemy prawdziwie sportowych postaw! 

Fot. Urząd Miejski i A. Pawłowska

przedszkoliada przedszkoliada2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności