Pięknych chwil ciąg dalszy

Ocena 0/5

Nigdy nie jest, ani za wcześnie, ani za późno, by świętować Dzień Kobiet. Sobotnim popołudniem 28 lutego, serdeczne życzenia usłyszały Panie zebrane w świetlicach wiejskich w Kozubowie i Zakrzowie. W imieniu gospodarzy Miasta i Gminy Pińczów kwiaty wręczyli: Zdzisław Woźniak, przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie, Marcin Kozłowski, sekretarz Gminy Pińczów, Mariusz Pawełczak, radny Rady Miejskiej w Pińczowie i Andrzej Głogowiec, prezes Wodociągów Pińczowskich. Życzenia złożyła także Anita Koniusz, członkini Zarządu Województwa Świętokrzyskiego oraz przedstawiciele władz Powiatu Pińczowskiego. 

Nie zabrakło pysznego tortu, gromkiego "Sto Lat", a przewodniczący Zdzisław Woźniak nawiązując do historii, wspomniał o tym, jak rodził się piękny zwyczaj święta wszystkich pań. Warto podkreślić wspaniały wystrój obydwu placówek, nawiązujący do Dnia Kobiet. W Zakrzowie powstała ścianka zachęcająca do wspólnych fotografii, a w Kozubowie, mali podopieczni świetlicy wykonali cudne ozdoby z życzeniami dla Pań. 

Piękne chwile były także dobrą okazją do zaproszenia na gminne i powiatowe uroczystości z okazji Dnia Kobiet, które odbędą się 8 marca w Pińczowie.

dkzakrzów kkozubów dkkozuibów 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności