Pińczowskie rowery już jeżdżą.

Ocena 0/5

Rowery już są, aplikacja Pińczowski Rower już działa! Kilka dni temu rowery miejskie wypróbowali gospodarze Miasta i Gminy Pińczów. Burmistrz Włodzimierz Badurak, sekretarz Marcin Kozłowski, radne Bogumiła Guza i Krystyna Juszczyk, a także pracownicy pińczowskiego ratusza - wszyscy zgodnie orzekli, że rowery są bardzo wygodne, lekkie i doskonale się nimi jeździ. Zasady korzystania z rowerów miejskich i aplikacji Pińczowski Rower są niezwykle proste, wystarczy za pomocą telefonu zeskanować kod QR z panela i zainstalować aplikację, a potem postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlającymi się na ekranie panela. Wypożyczony rower możemy zwrócić na każdej innej stacji. Pierwszy kwadrans jeździmy za darmo, każda następna godzina jazdy będzie nas kosztować 1 złotych. Dokładne zasady korzystania z pińczowskich rowerów miejskich dostępne są pod linkiem 

https://pinczow.filfri.eu/

Na miejskim profilu facebookowym zamieszczony został krótki filmik instruktażowy, jak wypożyczyć i zwrócić rower miejski. 

"Jeździ się świetnie. Serdecznie zapraszam mieszkańców miasta i gminy, a także gości i turystów do korzystania z naszych rowerów" - mówi Włodzimierz Badurak, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.

rower rower_2 rower_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności