Pińczowskie Złote Gody

Ocena 0/5

Ponad czterdzieści par małżeńskich otrzymało dziś medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP. Piękna gala jubileuszowa odbyła się dziś przed południem w urokliwych wnętrzach Hotelu Nad Starą Nidą w Pińczowie, a odznaczenia wręczał wicewojewoda świętokrzyski Michał Skotnicki. Gratulacje w imieniu burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka zacnym Jubilatom przekazała wiceburmistrz Beata Kita i przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak. 

gody gody2gody_3  

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności