Pińczowskie Złote Gody
Ponad czterdzieści par małżeńskich otrzymało dziś medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP. Piękna gala jubileuszowa odbyła się dziś przed południem w urokliwych wnętrzach Hotelu Nad Starą Nidą w Pińczowie, a odznaczenia wręczał wicewojewoda świętokrzyski Michał Skotnicki. Gratulacje w imieniu burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka zacnym Jubilatom przekazała wiceburmistrz Beata Kita i przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak.

Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!