Podpisano umowę na promocję Świętokrzyskich Uzdrowisk

Ocena 0/5

Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak, przy kontrasygnacie zastępcy skarbnika Anny Nowak, podpisał we wtorek umowę na opracowanie strategii marki i komunikacji marketingowej, wraz z przeprowadzeniem kampanii promocyjnej dla Świętokrzyskich Uzdrowisk. 

Do podpisania umowy doszło w buskim magistracie, a poza burmistrzem Pińczowa, dokumenty sygnowali także gospodarze Buska-Zdroju, Kazimierzy Wielkiej i Solca -Zdroju. 

W ramach umowy, wykonawca - firmy Euvic Media i Smile Communication z Warszawy, kompleksowo zrealizują zamówienie obejmujące: 

-Opracowanie strategii marketingowej i komunikacji marketingowej dla OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska, 

-Organizację Festiwalu Świętokrzyskich Uzdrowisk 

-Realizację wielopłaszczyznowej kampanii promocyjnej 

Podpisana dziś umowa opiewa na kwotę 3 milionów 288 tysięcy 168 złotych, wszystkie cztery gminy zapłacą po 25% tej kwoty, czyli po 822 tysiące 42 złote. 

Po zakończeniu części oficjalnej, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak przyjął od zebranych samorządowców serdeczne gratulacje w związku z wyborem na stanowisko gospodarza Gminy Pińczów.

umowauzdro2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności