Podpisano umowę na promocję Świętokrzyskich Uzdrowisk
Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak, przy kontrasygnacie zastępcy skarbnika Anny Nowak, podpisał we wtorek umowę na opracowanie strategii marki i komunikacji marketingowej, wraz z przeprowadzeniem kampanii promocyjnej dla Świętokrzyskich Uzdrowisk.
Do podpisania umowy doszło w buskim magistracie, a poza burmistrzem Pińczowa, dokumenty sygnowali także gospodarze Buska-Zdroju, Kazimierzy Wielkiej i Solca -Zdroju.
W ramach umowy, wykonawca - firmy Euvic Media i Smile Communication z Warszawy, kompleksowo zrealizują zamówienie obejmujące:
-Opracowanie strategii marketingowej i komunikacji marketingowej dla OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska,
-Organizację Festiwalu Świętokrzyskich Uzdrowisk
-Realizację wielopłaszczyznowej kampanii promocyjnej
Podpisana dziś umowa opiewa na kwotę 3 milionów 288 tysięcy 168 złotych, wszystkie cztery gminy zapłacą po 25% tej kwoty, czyli po 822 tysiące 42 złote.
Po zakończeniu części oficjalnej, burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Marcin Wojniak przyjął od zebranych samorządowców serdeczne gratulacje w związku z wyborem na stanowisko gospodarza Gminy Pińczów.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!