Pomóż wyczarować uśmiech dziecka

Ocena 0/5

Gmina Pińczów włączyła się do charytatywnej akcji zainicjowanej przez lokalną firmę FMK w Leszczach. Dziś przed południem, wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita, w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, przekazała na ręce prezesa Zbigniewa Kudasiewicza upominki dla małych pacjentów kieleckich szpitali.

Akcja "Pomóż nam wyczarować uśmiech" ma na celu zebranie jak największej ilości słodyczy, zabawek, książek, przyborów plastycznych, gier, słowem tego, co wprowadza najmłodszych w dobry nastrój, a ten, jak wiadomo, jest w leczeniu niezmiernie istotny.

uśmiech_dziecka 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności