Pożegnanie z kolędami

Ocena 0/5

W niedzielę 2 lutego 2025 roku, w naszych kościołach zakończyliśmy świętowanie Bożego Narodzenia. Specjalnie na tę okoliczność, w kościele Miłosierdzia Bożego na osiedlu Grodzisko, po wieczornej mszy świętej, z bożonarodzeniowym repertuarem wystąpiła Orkiestra Dęta OSP Pińczów pod batutą kapelmistrza Roberta Pełki. Razem z orkiestrą wystąpili utalentowani pińczowscy wokaliści. Popłynęły piękne dźwięki najbardziej znanych kolęd, ale wcześniej dyrektor Muzeum Regionalnego Justyna Dziadek przybliżyła zebranym genezę bożonarodzeniowego kolędowania. Koncertu wysłuchali mieszkańcy miasta i gminy Pińczów, a władze miejskie reprezentowała wiceburmistrz Beata Kita i sekretarz Bożena Szczypiór.

kolędy(2) kolędy_2(1) 

fot. A. Mazurek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności