Przebudowa na „Orliku”

Ocena 0/5

Lada dzień rozpoczną się prace na boisku Orlik na osiedlu Grodzisko. Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak podpisał dziś umowę ze Spółdzielnią Rzemieślniczą w Busku –Zdroju, reprezentowaną przez Dariusza Musiała, na wykonanie zadania pod nazwą „

„Rozbiórka budynku zaplecza socjalno – bytowgo „ORLIK” w Pińczowie. Budowa zaplecza socjalno – bytowego „ORLIK” wraz z pomieszczeniem ochrony”. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej – Zadania Inwestycyjnego w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „ORLIK 2022”. 

Zakres umowy obejmuje rozbiórkę istniejącego  budynku, rozbiórkę instalacji, demontaż podjazdu, budowę nowego budynku socjalno – bytowego „ ORLIK ”, a także roboty ziemne, fundamenty, stan surowy parter, stan surowy dach i wykończenie budynku. Całość kosztować będzie prawie 600 tysięcy złotych. Roboty rozpoczną się w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy, a zakończą pół roku później. 

„To bardzo ważna inwestycja dla naszego miasta i naszej młodzieży, dla której sport jest życiową pasją. Jestem przekonany, że przeprowadzone zadanie w wydatny sposób przyczyni się do polepszenia warunków na treningach i zajęciach sportowych” –podkreśla burmistrz Włodzimierz Badurak

umowa_orlik umowa_orlik_2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności