Radosna sobota w Bogucicach

Ocena 0/5

Koło Gospodyń Wiejskich Skałczanki z Bogucic I zaprosiło mieszkańców wsi i okolic na pełne atrakcji, sobotnie popołudnie. Dzięki wsparciu z Fundacji Stefana Artwińskiego panie zorganizowały piknik rodzinny, a także zakupiły urządzenia do produkcji waty cukrowej i popcornu oraz przenośne nagłośnienie. Wszystkie te rzeczy miały swój debiut właśnie podczas sobotniego pikniku; wieść niesie, że sprawdziły się rewelacyjnie. „Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dziś możemy się razem bawić. Za nieustające wsparcie dziękujemy zwłaszcza burmistrzowi Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierzowi Badurakowi” –mówiły panie Skałczanki. Tu dodajmy, że Urząd Miejski na pikniku reprezentowała Urszula Sroka –Kurek, która pomagała gospodyniom w przygotowaniu wniosku do fundacji.

bogucice bogucice_2 bogucice_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności