Rodzinna sobota w Podłężu

Ocena 0/5

Zabawa, relaks, poczęstunek i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, tak bawią się dziś mieszkańcy Podłęża. Piknik Rodzinny, który zgromadził przy miejscowej remizie OSP lokalną społeczność, zorganizował burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak, sołtys wsi Monika Atamańczuk wraz z Radą Sołecką oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Podłężu. Wydarzenie hojnie wsparli także lokalni przedsiębiorcy. To miłe sobotnie popołudnie wraz z mieszkańcami spędzili gospodarze gminy; wiceburmistrz Beata Kita, która przekazała dla dzieci słodycze, przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie Zdzisław Woźniak, sekretarz Marcin Kozłowski oraz radni. 

Po oficjalnym otwarciu imprezy organizatorzy rozstrzygnęli konkurs ciast i zaprosili do zabawy najmłodszych mieszkańców Podłęża. Nie zabrakło konkursów i zabaw ruchowych, były dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, a nawet mini zoo i potężny rolniczy traktor, który można było obejrzeć z bardzo bliska.podłęże podłęże_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności