Rozmawiali o oświacie

Ocena 0/5

Dyrektorzy szkół z trzech ponidziańskich powiatów zgromadzili się w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Z szefami placówek oświaty z powiatu buskiego, kazimierskiego i pińczowskiego spotkał się Piotr Łojek, Świętokrzyski Kurator Oświaty oraz pracownicy kieleckiego kuratorium. Celem spotkania było omówienie najważniejszych zagadnień związanych z organizacją roku szkolnego 2026/27. 

Na początku spotkania, głos zabrała Beata Kita, pełniącą funkcję burmistrza Miasta i Gminy Pińczów i serdecznie powitała wszystkich uczestników konferencji na gościnnej ziemi pińczowskiej.

kurator2 kurator_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności