Rozmowy o rozwoju regionu

Ocena 0/5

Zwiększenie konkurencyjności regionu było głównym tematem spotkania zorganizowanego w środę 28 sierpnia 2024 roku, przez Polską Strefę Inwestycji oraz Specjalną Strefę Ekonomiczną "Starachowice". W rozmowach uczestniczył także burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak. W panelach dyskusyjnych poruszano wiele zagadnień mocno związanych z rozwojem ekonomicznym naszego regionu, a jednym z najważniejszych, co mocno podkreślano, jest współpraca starachowickiej strefy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego oraz lokalnym biznesem. To właśnie w tym obszarze specjaliści dostrzegają największe szanse na zwiększenie konkurencyjności regionu. Podczas prelekcji padło wiele istotnych informacji, a samorządowcy wskazywali na największe problemy i dzielili się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. 

Na zdjęciu gospodarz Pińczowa Włodzimierz Badurak, Agata Binkowska, wiceprezes Zarządu SSE "Starachowice S.A. wiceminister Rozwoju i Technologii Jan Strzeżek oraz burmistrz Miasta i Gminy Busko -Zdrój Jerzy Szydłowski.

konferencja 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności