Rywalizowali wędkarze

Ocena 0/5

21 wędkarzy uczestniczyło w pierwszej edycji Zawodów Wędkarskich w Gackach, o Puchar Komendanta Powiatowego Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Pińczowskiego. Po zaciętej rywalizacji miejsca na podium zajęli:

1.       Kamil Pawlik z koła w Pińczowie

2.       Łukasz Podsiadło, prezes koła PZW w Gackach

3.       Andrzej Sroka z koła w Pińczowie

Pan Andrzej złowił także największą rybę –jesiotra, za co otrzymał nagrodę ufundowaną przez Marcina Wojniaka, radnego Rady Powiatu w Pińczowie.  Zdobywcy czołowych miejsc  otrzymali także dyplomy, upominki i talony do sklepu wędkarskiego Vigo. Nagrody wręczał Komendant Powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Pińczowskiego Mariusz Wołowiec.

Rywalizacja trwała 6 godzin i zakończyła się poczęstunkiem ufundowanym przez Włodzimierza Borunia. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali wędkarze z PZW Małża w Pińczowie oraz wędkarze z sąsiedniej gminy Złota. Oczywiście nie zabrakło publiczności, która mocno dopingowała wędkarzy, wśród obserwatorów znaleźli się także przedstawiciele lokalnego samorządu, wspomniany już radny Marcin Wojniak oraz Andrzej Głogowiec z Rady Powiatu Pińczowskiego i Zdzisław Woźniak, przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wydarzenia.

wędkarze wędkarze_2 wędkarze_3 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności